Wang Prom

Тайский производитель Ванг Пром Wang Prom известен прежде всего самым узнаваемым и популярным тайским травяным бальзамом. Можно смело сказать что лицо с этикетка тайского бальзама Ванг Пром стало символом, тайского бальзама. В линейке бальзамов есть 8 видов, различающихся по своей формуле и как следствие по применению. Выпускаются бальзамы как согревающие так и охлаждающие.
Кроме бальзамов Ванг Пром выпускает широкую линейку фито капсул, травяные компрессы, массажные масла на основе бальзамов и др.
Отличительной чертой является - натуральные ингредиенты для готовой продукции.

Рідкий жовтий бальзам
Рідкий жовтий бальзам Ванг Пром - готова формула для використання при масажі як вдома так і для професіоналів.Спеціально розроблена рідка форма бальзаму дозволяє використовувати його з більшою ефективністю при масажі, осебенно якщо є необхідність застосування на великих ділянках тіла. Цей бальзам зігріваючий - найбільш затребуваний при масажі.Завдяки рідкій формі бальзам швидше проникає в м'які тканини тіла і швидше починає діяти.Бальзам виготовлений на основі жовтого бальзаму ВангПром на кокосовій олії.Масло забезпечує прекрасне ковзання, що важливо при масажі.Склад: екстракт імбиру zingiber montanum; екстракт гвоздичної дерева; кокосове масло, ментол; барнеол; камфораІмбир zingiber montanum (імбир пурпурний): використовується в лікувальних цілях і при масажі для полегшення болю і зняття запалення, має протигрибкову дію, є природним анальгетиком.Гвоздичне дерево: ранозагоювальну, бактерицидну, протизапальну, рассасиваюшее, кровоспинний, регененрірующее, знеболювальне, антиоксидантну, ..
Рідкий зелений бальзам
Рідкий зелений бальзам Ванг Пром - готова формула для використання при масажі як вдома так і для професіоналів.Спеціально розроблена рідка форма бальзаму дозволяє використовувати його з більшою ефективністю при масажі, осебенно якщо є необхідність застосування на великих ділянках тіла. Цей бальзам зігріваючий - найбільш затребуваний при масажі.Завдяки рідкій формі бальзам швидше проникає в м'які тканини тіла і швидше починає діяти.Бальзам виготовлений на основі зеленого бальзаму ВангПром на кокосовій олії.Масло забезпечує прекрасне ковзання, що важливо при масажі.Склад: листя барлеріі; бутоні барлеріі; листя дикого бетеля; кокосове масло, ментол кристалічний; барнеол; камфораBarleria lupulina (вовча барлерія): знімає біль при розтягненнях і ударах, лікує фурункули і травматичні набряки, протиалергенний ефект від укусів комах, ефективний при лікуванні грибкових захворюваньМентол кристалічний: це безбарвні кристали з масла перцевої м'яти. Використовується при простудних захворюваннях для..
Тайський бальзам WANG PROM Blue balm / Синій бальзам
Синій бальзам Ванг Пром (Wang Prom) - перша допомога при варикозному розширенні вен.Знімає відчуття тяжкості в ногах, зміцнює стінки судин, допомагає позбутися набряків.Застосовується також при мігрені і простудних захворюваннях, допомагає при покус комахСкладається на 100% з натуральних, природних інгредієнтів без будь-яких хімічних добавок.Склад: імбир cassumunar; олія кокосова; гвоздика; олія м'ятна; парафін; вазелін; ментол; борнеол; rліторія трійчастогоСпосіб застосування:1. При варикозному розширенні вен, втоми і набряклості ніг - нанесіть бальзам на ноги і забезпечте спокій протягом 30 хвилин.2. При мегрені - нанесіть бальзам на потилицю і віскі.3. При простудних захворюваннях - зробіть інгаляцію з бальзамом на пару, нанесіть бальзам на віскі і під носом.Наносити бальзам на чисту суху шкіру масажними рухами, уникаючи відкритих ран, слизових і чутливих ділянок шкіри.Зберігати в темному, сухому, недоступному для дітей місцях при плюсових температурах до + 40Не допускати попадання ..
Тайський бальзам WANG PROM Gold balm / Золотий бальзам
Золотий бальзам Ванг Пром (Wang Prom) володіє розігріваються ефектом.Знімає біль і напругу в м'язах, допомагають їм швидше відновлюватися. Незамінний при травмах, ударах, судомах, набряках. Широко застосовується при різних видах масажу. Буде корисний також при укусах комах.На 100% складається з натуральних, природних інгредієнтів без додавання хімічних препаратів.Склад: імбир zingiber montanum; олія кокосова; борнеол; ментол; камфора; білий м'який парафін; твердий парафінСпосіб застосування:Нанести на чисту суху шкіру масажними рухами.Зберігати в темному, сухому, недоступному для дітей місці при плюсовій температурі до +40Не допускати попадання на слизову оболонку очей і відкриті рани.Після застосування ретельно помийте руки.Імбир zingiber montanum (імбир пурпурний): використовується в лікувальних цілях і при масажі для полегшення болю і зняття запалення, має протигрибкову дію, є природним анальгетиком.Камфора борнейская: застосовується при ударах, розтягненнях і ревматизмі при болях ..
Тайський бальзам WANG PROM Green balm / Зелений бальзам
Зелений тайський трав'яний бальзам Ванг Пром (Wang Prom) - незамінний засіб для людей, які захоплюються екстремальними видами спорту. Є прекрасним місцевим анальгетиком, заспокоює м'язові болі, знімає напругу і спазми. Допомагає при розтягненнях і травмах. Володіє охолоджуючим дією. Підходить для всіх типів масажів.На 100% складається з натуральних, природних інгредієнтів, не містить хімічних добавок.Склад: Экстрат barleria lupulina (вовча барлерія); clinacanthus nutans (Клінакантус понікаючий); barleria lupulina lindl свіжа; олія кокосова; камфора борнеола: камфора; ментол; білий м’який парафін; твердий парафінЗастосовується при лікуванні артрозу, ревматизму, остеохондрозу, поліартриту, радикуліту. Прискорює зрощення кісток при переломах, сприяє розсмоктуванню гематом. Допомагає при простудних захворюваннях, мігрені.Наносити на потрібну область, уникаючи відкритих ран, слизових, чутливих ділянок шкіри, легкими рухами, що розтирають до повного вбирання бальзаму.Зберігати в темному, сух..
Тайський бальзам WANG PROM Lemongrass balm / Лемонграс
Тайський трав'яний бальзам Ванг Пром (Wang Prom) лемонграсс має легкий охолоджуючим дією і розслаблюючим ефектом. Приємний, розслабляючий цитрусовий запах дозволяє використовувати цей бальзам в якості заспокійливого засобу.Усуває слабкість, запаморочення, наслідки недосипання і перевтоми. Підсилює кровотік в області нанесення, що сприяє відновленню хрящової тканини, лікування суглобів і м'язових пошкоджень.На 100% складається з натуральних, природних інгредієнтів, без додавання хімічних препаратів.Склад: ментол; барнеол; камфора; масло лемонграсс; кокосове масло, білий м'який парафін; твердий парафін.Спосіб застосування:Нанести на чисту суху шкіру масажними рухами, уникаючи відкритих ран, слизових і чутливих ділянок шкіри. Можна використовувати для інгаляцій.Зберігати в темному, сухому місці, недоступному для дітей місці при плюсовій температурі до +40.Не допускати попадання на слизову оболонку глаз.После використання ретельно промийте руки.Масло лемонграсс: яскравий антисептичний ефек..
Тайський бальзам WANG PROM Orange balm / Помаранчевий бальзам
Помаранчевий тайський трав'яний бальзам Ванг Пром Wang Prom застосовується для лікування органів опорно-рухового апарату. Знімає напругу і біль в м'язах, запалення суглобів, жорсткість в зв'язках і сухожиллях. Пом'якшує наслідки травм і гематом. Бореться з усіма видами грибка. Допомагає при головних болях і простудних захворюваннях. Володіє охолоджуючим дією.На 100% натуральний природний склад без додавання хімічних інгредієнтів.Сприяє лікуванню міжхребцевої грижі, знімає запалення суглобів.Склад: Кріптолепіс Б'юкенена; куркума; ментол; барнеол; камфора; білий м'який парафін; твердий парафінНаносити на потрібну область, уникаючи відкритих ран, слизових, чутливих ділянок шкіри, легкими рухами, що розтирають.Після використання ретельно промийте руки.Зберігати в темному, сухому, недоступному для дітей місці при плюсових температурах до +40.Не допускати попадання на слизову оболонку очей.Кріптолепіс Б'юкенена: виростає на півночі Таїланду, використовується при лікуванні захворювань суглобі..
Тайський бальзам WANG PROM Pink balm / Рожевий бальзам
Рожевий тайський трав'яний бальзам Ванг Пром Wang Prom з маслом лотоса.позбавляє від головного болю, мігрені, безсоння, невралгії, щему, м'язових защемлень. Покращує стан шкіри після сонячних опіків. Знімає наслідки укусів комах. Лікує респіраторні захворювання.Має жарознижувальну, протизапальну та заспокійливу дію.Володіє охолоджуючим дією.Рекомендується розтирати місце защемлення нерва при міжреберної невралгії, невралгії сідничного і трійчастого нервів.Можна робити інгаляції по пару, додаючи невелику кількість бальзаму в гарячу воду.Склад: ментол кристалічний; борнеол; камфора; білий м'який парафін; твердий парафінНіяких хімічних інгредієнтів, тільки натуральний, природний на 100% складу.Зберігати в темному, сухому недоступному для дітей місці при плюсовій температурі до +40.Не допускати попадання на слизову оболонку очей.Після використання обов'язково ретельно промийте руки.Камфора борнейская: застосовується при ударах, розтягненнях і ревматизмі при болях в суглобах і головного бол..
Тайський бальзам WANG PROM White balm / Білий бальзам
Білий тайський трав'яний бальзам Ванг Пром Wang Prom з розігріваються ефектом.Чудово підходить для масажів, тому що до складу бальзаму входить екстракт Грушанка, який знімає м'язові болі і ментол. Може також застосовуватися для лікування невралгії, щему, м'язових защемлень, застуди. Білий бальзам хороший засіб від укусів різних комах.Склад: барнеол; камфора; кокосове масло, метилсаліцилат; ментол; білий м'який парафін; твердий парафінУ складі бальзаму немає хімічних інгредієнтів, тільки натуральні, природні компоненти на 100%.Спосіб застосування: нанесіть бальзам на проблемну зону і втирайте масажними рухами. Протягом дня можна застосовувати до 3-х разів.Можна використовувати для інгаляцій на паровій бані. У гарячу воду опустіть невелику кількість бальзаму і дихайте парами води.Зберігати в темному, сухому, недоступному для дітей місці при позитивний температурах до +40.Недопускати попадання на слизову оболонку очей.Після використання ретельно промийте руки.Камфора борнейская: застосову..
Тайський бальзам WANG PROM Yellow balm / Жовтий бальзам
Тайський бальзам Ванг Пром жовтий з імбиром з охолоджуючим ефектом.Знімає набряки, запалення, всі види болю. Допомагає при простудних захворюваннях, розтягненнях і розривах зв'язок, вивихах, ударах, гематомах. Застосовується при лікуванні артриту, радикуліту, остеохондрозу, варикозу, тромбофлебіту, ревматизму.Можна застосовувати спортсменами перед тренуваннями, щоб уникнути розтягнень і травм.Жовтий тайський бальзам Ванг Пром активно використовується в салонах тайського масажу Орієнт-СПА в разі необхідності домогтися потрібного терапевтичного ефекту.Склад: екстрат імбиру zingiber montanum; екстрат куркумі; екстрат Кріптолепіс Б'юкенена; масло кунжутне; камфора барнеола; камфора; ментол; масло каяпутового; білий м'який парафін; твердий парафін.У складі бальзаму немає ні краплі хімічних прапаратов, тільки натуральні природні компоненти на 100%Спосіб застосування:Нанести на чисту суху шкіру масажними рухами, уникаючи відкритих ран, слизових і чутливих ділянок шкіри.Зберігати в темному, за..
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)