Для дітей
Дитяча зубна паста Апельсин
Дитяча зубна паста від тайського виробника Twin Lotus зі смаком Апельсину володіє ніжною і безпечної формулою, яка дозволяє дбайливо очищати ясна і зубки. Фермент Papain допомагає зруйнувати білок з їжі і молока, що залишається в ротовій порожнині, а екстракт солодки запобігає виникненню бактерій. Рекомендується для дітей від 2-х років. Використано у виробництві тільки натуральні барвники та підсолоджувачі.
Дитяча зубна паста Полуниця
Дитяча зубна паста від тайського виробника Twin Lotus зі смаком Полуниці володіє ніжною і безпечної формулою, яка дозволяє дбайливо очищати ясна і зубки. Фермент Papain допомагає зруйнувати білок з їжі і молока, що залишається в ротовій порожнині, а екстракт солодки запобігає виникненню бактерій. Рекомендована дітям від 2-х років. У виробництві використані тільки натуральні барвники та підсолоджувачі.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

До товарів для дітей пред'являються підвищені вимоги в тому числі і щодо складу інгредієнтів з яких робляться речі і продукти для дітей.

Особливо гостро це розуміє тайський виробник засобів по догляду за порожниною рота в Таїланді, який офіційно є виробником №1 по натуральності своєї продукції - компанія Твін Лотус Twin Lotus.

Тому дитячі зубні пасти містять до 98% натуральних інгредієнтів, не містять підсолоджувачів і барвників в своєму складі.

Дитяча зубна паста Твін Лотус завдяки своїм складом добре розщеплює білок з їжі.

Купити тайську зубну пасту Твін Лотус Twin Lotus можна в наших магазинах в Одесі і на сайті з доставкою по Україні.