SB Interlab

SB Interlab
Компания основана 30 июня 1992 года
Направление бизнеса: производство и реализация продукции по уходу за кожей и волосами.
Персонал: 330 сотрудников
Капитал: 90 миллионов тайских бат ( около $ 2,5 млн. )

История
Мы производители продукции по уходу за кожей и волосами с большим опытом в этой сфере с 1992 года. Мы стараемся запускать новую продукцию по запросу наших клиентов и новым трендам. Исходная продукция получила название “CAREBEAU". "BEAUTY NATURE BY CAREBEAU". Эти простые названия получили широкую известность как на тайском, так и на международном рынке. Целью компании является предоставление потребителю качественной продукции как для личного пользования, так и для спа. Успех компании – это, во первых, высокое качество продукции, а во-вторых, наши доверительные отношения с партнерами.

С 2010 по 2015 г мы выросли на 30% больше, чем планировали первоначально.

Категории товаров:
Окрашивание волос
Моделирование причесок
Уход за волосами
Химическая завивка волос
Выпрямление волос
Уход за кожей

800 магазинов на территории Таиланда
600 минимаркетов
500 магазинов дистрибьютеров
50 аптек
50 салонов красоты
140 отделов в супермаркетах

New
Крем масажний Кокос
Крем масажний кокос.Легкий, ніжний текстури масажний крем із запахом кокосу чудова альтернатива масажним маслам.Масажний крем поєднує в собі властивості масажної олії і засобів по догляду за шкірою тіла. Масаж з кремом це масаж і догляд за тілом одночасно.Після масажу з кремом вам не захочеться приймати душу. Приємний запах кокосу буде легким шлейфом супроводжувати вас ще тривалий час.Крем повністю вбирається у шкіру, живлячи та зволожуючи її.Масажний крем Кокос створений на базі мінеральної олії, найпопулярнішої та поширеної для масажу олії.Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральне масло гіпоалергенно і здатне викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкі..
New
Крем масажний МОК
Крем масажний мок.Легкий, ніжний текстури масажний крем із запахом тайської квітки Мок чудова альтернатива масажним маслам.Масажний крем поєднує в собі властивості масажної олії і засобів по догляду за шкірою тіла. Масаж з кремом це масаж і догляд за тілом одночасно.Після масажу з кремом вам не захочеться приймати душу. Приємний запах чарівної квітки Мок буде легким шлейфом супроводжувати вас ще тривалий час.Крем повністю вбирається у шкіру, живлячи та зволожуючи її.Масажний крем із запахом Мок створений на базі мінеральної олії, найпопулярнішої і поширеної для масажу олії.Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральне масло гіпоалергенно і здатне викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0..
Масло масажне Тоянда
Масло масажне Троянда.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні.Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри. По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру. По-..
Олія масажна Жасмин
Олія масажна Жасмин.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні.Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру.По-третє: мінерал..
New
Олія масажна Кокос
Олія масажна Кокос.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду. Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні. Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру.По-тре..
Олія масажна Лаванда
Олія масажна Лаванда.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні. Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру.По-третє: ..
Олія масажна Нейтральна
Олія масажна Нейтральна. Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду. Масажне масло Нейтральне не має ніякого запаху, абсолютно ніякого. Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні.Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. ..
Олія масажна Рачаваді
Олія масажна Рачаваді.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні.Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру.По-третє: мінер..
Олія масажна Розмарин
Олія масажна Розмарин. Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні. Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям. По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, віт..
Олія масажна Цитронелла
Олія масажна Цитронелла.Представляємо нашим покупцям мінеральні масажні олії виробництва SB Interlab – лідера продажів на ринку Таїланду.Олія безбарвна, прозора, легка в роботі, не «провалюється» під час масажу, не залишить плям, які важко видалити при пранні.Мінеральна олія – найпопулярніша олія для масажів. Чому саме це масло стало таким популярним? Все завдяки своїм властивостям.По-перше: мінеральна олія гіпоалергенна і здатна викликати алергію, тобто. воно максимально безпечне для застосування, що важливо для людей, які страждають на алергічні реакції. Завдяки цій властивості вона може застосовуватися навіть для травмованої, запаленої та гіперчутливої ​​шкіри.По-друге: коефіцієнт комедогенності мінерального масла – 0. Тобто воно не забиває пори шкіри та сальні залози ніколи. Своє мінеральне масло таке, що воно не проникає в шкіру, а лежить рівним тонким шаром, не завдаючи жодних негативних впливів. Завдяки цій властивості шкіра додатково оберігається від морозу, вітру.По-третє: мін..
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)