Для волосся
Кондиціонер Twin Lotus Золотий Шовк
Кондиціонер Twin Lotus Золотий шовк підходить для пошкоджених і слабкого волосся. До складу кондиціонера Золотий Шовк входять натуральні трави, екстракти шовковиці і протеїн коконів шовкопряда. Викликає відчуття приємної м'якості, утворює захисну плівку на волоссі, полегшуючи розчісування. Спосіб застосування:Нанести на вологе волосся, масажними рухами розподілити по всій довжині. Залишити на 10-15 хвилин, змити водою. Рекомендований для застосування з шампунем Twin Lotus Золотий шовк. При виробництві не використаний лаурилсульфат натрію і не проводилися випробування на тваринахКондиціонер призначений для щоденного застосування.
Кондиціонер Twin Lotus Проти лупи
Трав'яний комплекс "Каффір-лайм" від Twin Lotus Dok Bua Ku відновить здоров'я шкіри голови і позбавить вас від лупи, зробить волосся м'якими і гладкими, а цитрусовий аромат і ментол додадуть бадьорості. Містить якісні трав'яні екстракти каффір-лайма, лемонграсу і алое. Кафрский лайм зміцнює коріння волосся, живить шкіру голови, а також має бактерицидну і протизапальну дію - це ідеальний лікувальний компонент для людей, які страждають проблемою лупи. Підходить для щоденного застосування. Спосіб застосування кондиціонера: невелика кількість кондиціонера нанести на вологе волосся розподіливши по всій довжині, масажувати протягом 1 хвилини, залишити на 3-5 хвилин. Потім змити водою. При виробництві не використаний лаурилсульфат натрію і не проводилися випробування на тваринах.
Кондиціонер Twin Lotus Трав'яна сироватка
Кондиціонер Twin Lotus Трав'яна сиворотка містить спеціальну формулу для зміцнення структури волосся та їх інтенсивного харчування. Захищає волоси від ломкости і розслоєння. Підходить для всіх типів волосся. Способ застосування:Наносити на власні волоси, масовими рухами розподіляти по всій довжині. Відкласти на 10-15 хвилин, смити водой. Рекомендовано використовувати з шампунем Twin Lotus Трав'яна Сиворотка. Пригоден для щоденного застосування. У виробництві не використовувався лаурилсульфат натрію і не проводилися випробування на тваринах.
кондиціонер Бамбук
Кондиціонер Бамбук призначений для зволоження структури волосся. Екстракт бамбука естетично увлажняє, смягчає волоси, робить їх шелковістими та гладкими. Підходить для нормальних волосся для щоденного використання. Способи застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волоски. Встановіть на 3-5 хвилин після чого тщательно смойте водой. Рекомендується використовувати разом із шампунем Pattrena бамбук. Рекомендовано до застосування з шампунем для волосся Бамбук. Свободен від парабенів, лаурилсульфат натрії та не проводив випробування на тварин.
кондиціонер Гранат
Кондиціонер Гранат питає волоси, надає їм м'якоть і посилений блеск. Зберігає натуральні масла. Екстракт граната захищає, відновлює і питає волоси. Підходить для нормальних і сухих волосся. Обладає антиоксидантними властивостями завдяки наявності у своєму складі екстракта граната. Виводить безкоштовні радікали. Підходить для щоденного застосування. Способи застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волоски. Встановіть на 3-5 хвилин після чого тщательно смойте водой. Рекомендується використовувати разом з шампунем Pattrena Granat. Свобода від парабенів, лаурилсульфат натрії не проходила випробування на тварин.
кондиціонер Женьшень
Кондиціонер женьшень збагачений екстрактом женьшеню, забезпечує високоякісне харчування волосся, робить волосся здоровими, м'якими і сяючими. Підходить для нормальних і сухих волосся. Спосіб застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волосся. Залиште на 3-5 хвилин після чого ретельно змийте водою. Рекомендується використовувати разом з шампунем Pattrena Женьшень. Не містить парабенів і лаурилсульфат натрію, не проводилися випробування на тваринах. Рекомендований для щоденного використання.
Кондиціонер Зелений лайм
Кондиціонер Зелений лайм містить оновлену формулу в'яжучого дії, яка контролює виділення шкірного жиру. Шампунь містить екстракт берези, екстракт хвоща. Зміцнює структуру волосся і додає еластичність. Додатковий екстракт Мати-й-мачухи делікатно очищає шкіру голови. Шампунь живить і зволожує волосся і шкіру голови. Підходить для жирної шкіри голови. Придатний для щоденного застосування. При виготовленні не використовувалися парабени, лаурилсульфат натрію і не проводилося випробування на тваринах Рекомендований до застосування з шампунем Зелений лаймСпосіб застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волосся. Залиште на 3-5 хвилин після чого ретельно змийте водою. Рекомендується використовувати разом з шампунем Pattrena зелений лайм.
Кондиціонер Квіткове тріо
Кондиціонер Квіткове тріо - унікальна композиція з екстрактів ромашки, червоного жасмину і лотоса. Огорніть ваше волосся освіжаючими квітковими ароматами. Завдяки насиченій формулі шампуню ваші волосся зволожується, очищаються і випрямляються. Підходить для нормального і жирного волосся. Володіє шикарним квітковим запахом. Рекомендований до застосування з шампунем квіткове тріо. Придатний для щоденного застосування. При виготовленні не використовувалися парабени, лаурилсульфат натрію і агресивна хімія, не проводилися випробування на тваринах. Спосіб застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волосся. Залиште на 3-5 хвилин після чого ретельно змийте водою. Рекомендується використовувати разом з шампунемPattrena квіткове тріо.
Кондиціонер Чайне дерево
Кондиціонер Чайне дерево - збалансована формула проти лупи, збагачена 100% маслом австралійського чайного дерева, природного захисника від лупи. Використання цього шампуню покращує стан шкіри голови і надає додаткове харчування і блиск для вашого волосся. Підходить для нормальних і сухих волосся. Рекомендований до застосування з шампунем Чайне дерево. Не містить парабени, лаурілсульфатнатрія, агресивну хімію. Чи не проходив випробування на тваринах. Підходить для щоденного пріменненія. Спосіб застосування: після використання шампуню нанесіть кондиціонер на волосся. Залиште на 3-5 хвилин після чого ретельно змийте водою. Рекомендується використовувати разом з шампунем Pattrena чайне дерево . .
Крем для відновлення волосся Імбир і гвоздика
Крем для відновлення волосся Імбир і гвоздика зі СПА серії, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Імбир і гвоздика. Призначений для сухого і нормального волосся.
Крем для відновлення волосся Бамбук і Алое віра 290 мл
Крем для відновлення волосся Бамбук і Алое віра, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Наявність в складі кремів екстракту бамбука звичайного робить крем хорошим засобом для зволоження волосся. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Бамбук і Алое Віра. Призначений для сухого і нормального волосся.
Крем для відновлення волосся Гранат і мангустін
Крем для відновлення волосся Гранат і мангустін, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Наявність в складі крему екстракту граната і мангустіна робить його ефективним бактерицидним засобом і антиоксидантом. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Гранат і мангустін. Призначений для сухого і нормального волосся.
Крем для відновлення волосся Лемонграс і Цитрус
Крем для відновлення волосся Лемонграс і цитрус з СПА серії, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Лемонграс і цітрусс. Приємний, легкий, освіжаючий цитрусовий аромат сподобається як жінкам так і чоловікам.
Крем для відновлення волосся Лотос і жасмин
Крем для відновлення волосся Лотос і жасмин з СПА серії, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Лотос і Жасмин. Приємний, м'який запах лотоса сподобається багатьом.
Крем для відновлення волосся Франжіпані і іланг
Крем для відновлення волосся Франжіпані і іланг з СПА серії, збагачений різними натуральними екстрактами, аргановою олією для харчування волосся, залишає волосся м'яким і гладкими, а також сприяє його м'якості, об'єму та здоров'ю. Крем для відновлення волосся застосовується для ослаблених, хворих волосся. Призначений для лікування та відновлення волосся. Рекомендація до застосування: нанести на вологе волосся, потримати 5-10 хвилин і змити теплою водою. Рекомендований до застосування з шампунем для волосся Франжіпані і іланг. Приємний, м'який запах азіатського квітки Франжіпані сподобається багатьом.
Показано 1 по 15 з 33 (Всього сторінок 3)

Правильно підібрані засоби по догляду за волоссям є невід'ємною складовою для красивого волосся. Наш інтернет-магазин «ThaiBeautyLab» пропонує широкий вибір якісних тайських шампунів, кондиціонерів, засобів по відновленню волосся і лікувальних шампунів, які складаються тільки з натуральних компонентів. Ми вважаємо, що Природа - найкращий художник краси.

До вашого вибору буде запропоновано засоби по догляду за волоссям двох виробників: Pattrena і Twin Lotus

Всі шампуні не містять агресивної хімії, SLS а також не проводили випробування на тваринах. Шампуні Pattrena також не містять парабенів.

Ми подбали про те, щоб ви завжди виглядали відмінно і були на висоті!

Купити якісний тайський шампунь для домашнього застосування в Україні дуже легко, просто виберіть для себе відповідний продукт і замовте в нашому інтернет-магазині «ThaiBeautyLab» або підійдіть в один з 5-ти наших магазинів в Одесі.